רֵעַ | הדפסות

הזרקת דיו פיגמנטי / Pigmented Inkjet Print
אנחנו מדפיסים בטכנולוגיית הזרקת דיו במדפסות בפורמט רחב (עד 162 ס"מ) של חברת Epson על ניירות FineArt מבית Hahnemuhle Harman By Hahnemuhle, Moab, Canson, Awagami, Inkpress. הניירות עשויים מכותנה, נטולי חומצה, בעלי עמידות ארכיונית גבוהה למשך זמן ובעלי טווח צבע רחב. ישנו מגוון רחב של סוגי ניירות בגימורים ומרקמים שונים כך שניתן להתאים לכל דימוי את הנייר המתאים לו ביותר.

הדפסת HD Metal – ChromaLuxe
הדפסה על אלומיניום בשיטת הסובלימציה, מוצר זה הינו חדש בתחום, והתוצאות מאד מרשימות, ניתן לקבל הדפסה על אלומיניום בעובי של 1.2 מ"מ, בגימורים מבריק, חצי מבריק ומט. משטח ההדפסה לא פגיע בכלל, ועמידות הצבעים נשמרת לאורך הרבה מאד זמן! ישנה אפשרות להדפיס על לוחות MDF בשיטה זאת.

chroma

 

אנו בבית המלאכה מציעים לכם מספר מסלולי הדפסה:

הדפסה אישית שכוללת פגישה וטסטים – בתהליך ההדפסה האישית אנו עובדים בשיתוף עם האמן לכל אורך הדרך מבחירת הניירות המתאימים לדימוי, דרך הטסטים והתיקונים ועד להדפסה הסופית. בנוסף, הקבצים נשמרים בארכיון המעבדה לשם הדפסה חוזרת בעתיד.

הדפסה ללא פגישה – עם תיקון הקובץ לפי ראות עינינו במסלול זה , אנו מתקנים את הקבצים בצורה בסיסית, באופן שמתאים לנייר הנבחר ולרוח הדימוי. גם כאן הקבצים נשמרים בארכיון המעבדה.

הדפסה ישירה ללא טסטים – מתאים לעבודות גרפיות ואיורים, מתאים גם לצלמים שיודעים להכין את הקבצים שלהם באופן מדויק עם מסך מכויל.
הקבצים צריכים להישלח מוכנים בדיוק בגודל הרצוי, ובעימוד הנכון. (במקרים שרוצים שוליים, יש להוסיף אותם בקובץ)
לאחר ההדפסה אנו חותכים את הנייר בדיוק בסוף הקובץ שתשלחו. במסלול זה הקבצים לא נשמרים בארכיון.

PrintsLogos

prints

בית מלאכה לצילום בית מלאכה לצילום