רֵעַ | מסגור

גם במסגור העבודות אנחנו מלווים ביעוץ ובבחירת המסגרת המתאימה ביותר לעבודה.

אנחנו מתמחים במסגור לצילום, רישום ,ציור ומתיחת קנבס, ומקפידים על חומרים וגימור ברמה מוזיאלית על מנת לשמר את העבודה לאורך זמן. יש לנו מגוון רחב של פרופילים בגדלים שונים ובסוגי עץ משתנים (בוק, אלון, אורן, מייפל, מהגוני, דובדבן, אגוז ועוד) במקרים בהם רוצים לשמור על העבודה מקרינת uv , או כשיש הרבה השתקפויות מאור חלון, אנו משתמשים בזכוכית אנטי רפלקטיבית שמונעת כמעט את כל ההשתקפויות, עם חסימת uv , זכוכיות של חברת Tru Vue , שמשדרגות את המסגור בצורה משמעותית לעין ולעבודה!

unnamed

מכונת פספרטו ממוחשבת – (תוצרת שוויץ) שמאפשרת דיוק מירבי, עם מגוון רחב של אופציות חיתוך בצורות שונות או עם מספר רב של חלונות במסגרת אחת במהירות הבזק! יש לנו מגוון רחב של פספרטויים (Museum Board) בגוונים ובעובים שונים. ניתן גם להכין פספרטו בגדלים ענקיים עד כ 1.9×2.8 מטר. כולם נטולי חומצה ועשויים ממאה אחוז כותנה או אלפא סלולוז.

מסגרות האלומיניום מבית היוצר של חברת נילסן – מספקות פרופילים איכותיים בעלי מראה עכשווי בגימורים ועוביים משתנים. מדובר במסגרות חזקות שיכולות לשאת משקלים גדולים, ויחד עם זאת מספקות תוצר בעל נראות עדינה וקלילה. נוסף על כל אלו, ישנם גם פרופילי אלומיניום מצופים בעץ שמאפשרים לחלק הקדמי של המסגרת להגיע לעובי כה דק ששום מסגור עץ רגיל לא יכול להגיע אליו.

קופסאות אור – את אותן מסגרות עץ אנו יכולים להפוך למסגרות עם תאורת לד אחורית. אופציה זאת מצריכה הדפסה על שקף חלבי שאותה אנו מדפיסים במעבדה באותה שיטה של הזרקת דיו. הקופסאת אור גורמת להדפסה ולצבעים לקפוץ החוצה ונותנת לעבודה איכויות של מסך אמיתי.

מסגור עבודות וידאו – במקרים בהם העבודה מוצגת על מסך וידאו, ניתן למסגר את העבודה כך שלא יראו את המסך. אפשר לבחור כל סוג של עץ או צבע. לכל מסך נדרשת התאמה שונה לכבל המתח ולכפתורים מסוימים שרוצים להשאיר חשופים.

מסגרות קולקציה – כמות מוגבלת של מסגרות מקוריות מוכנות בשני גדלים 30/40 ס"מ ו-40/50 ס"מ אשר נותנות את האופציה למסגר עבודות בזמן קצר מאד ובמחיר משתלם.

FramingLogos

בית מלאכה לצילום בית מלאכה לצילום