רֵעַ | אודות
MG_3360-780x534 new

רע – בית מלאכה לצילום הוקם במטרה ליצור מקום ייחודי ומקצועי המעניק פתרונות מגוונים לתהליך הפקת תערוכות ופרויקטים בתחום הצילום והאמנות. בין לקוחותינו נמנים מוזיאונים, גלריות, מעצבי פנים, אספנים, אדריכלים ומוסדות ציבור שונים. בית המלאכה מציע מגוון שירותים רחב עבור הצרכים השונים של הלקוחות, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ואיכות ללא פשרות. אנו מייבאים ובוחרים את חומרי הגלם המתאימים והטובים ביותר, והציוד הטכנולוגי בו אנו משתמשים הוא המתקדם והמקצועי ביותר בעולם. התוצאה באה לידי ביטוי ברמה הארכיונית, באיכות הגימור ובעמידות לאורך זמן, ועומדת בתקנים מחמירים של שימור יצירות אמנות.

הצוות המקצועי של בית המלאכה מלווה את תהליך ההפקה של העבודות מתוך היכרות מעמיקה עם תחום האמנות והתצוגה, והעבודה בו נעשית על בסיס אישי וליווי בכל שלבי הפקת העבודות, החל מבחירת הנייר המתאים לעבודה ועד להחלטה על המסגור ואופן התצוגה הנכון. במחירון המצורף לחוברת זו מופיעות האפשרויות הסטנדרטיות שאנחנו מציעים בבית המלאכה, אך אנו פתוחים גם להצעות לא שגרתיות, גדלים גדולים יותר, סוגי פרופילים שונים, קופסאות אור ורעיונות ייחודיים שהייתם רוצים להגשים.

לפרוייקטים גדולים כדאי להתקשר ולתאם פגישת היכרות בסטודיו, לראות את האופציות השונות, ולבחור את תהליך ההפקה המתאים ביותר בהתאם לתקציב הקיים.

 

34a0fb0d-e7fa-4b4d-b3c0-c97861f0da3a

בית מלאכה לצילום בית מלאכה לצילום